Osiągnięcia

W dniach 28 – 29 listopada 2019r. w Ośrodku Konferencyjno-Szkoleniowym „4 Żywioły” Falenty w podwarszawskim Raszynie-Falentach odbyło się Seminarium podsumowujące XLIII Ogólnopolski Konkurs Jakości Prac Scaleniowych. Konkurs organizowany jest przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi przy współudziale Stowarzyszenia Geodetów Polskich.

Niezmiernie miło nam poinformować, że założenia do projektu scalenia gruntów w miejscowości Przeginia, gmina Jerzmanowice-Przeginia opracowane przez Krakowskie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych w Krakowie zajęły II miejsce w XLIII Ogólnopolskim Konkursie Jakości Prac Scaleniowych!

Wręczenia nagród laureatom dokonali podsekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi Rafał Romanowski oraz Główny Geodeta Kraju prof. PW dr hab. inż. Waldemar Izdebski w licznym towarzystwie zaproszonych gości.

Dyplomy za zajęcie II miejsca odbierali: Dyrektor Krakowskiego Biura Geodezji i Terenów Rolnych w Krakowie Robert Łoś oraz zastępca dyrektora ds. technicznych, a jednocześnie kierownik zespołu opracowującego nagrodzony projekt Jarosław Taszakowski. Natomiast w imieniu Starosty Krakowskiego dyplom odebrał członek Zarządu Tadeusz Nabagło w towarzystwie wójta gminy Jerzmanowice-Przeginia Tomasza Gwizdały.

Krakowskie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych w Krakowie jest wielokrotnym, nieraz nawet najwyższych lokat laureatem konkursu Jakości Prac Scaleniowych organizowanych przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Gratulujemy Pracownikom Biura, dziękujemy za trud i zaangażowanie włożone w prace nad opracowaniem założeń oraz życzymy kolejnych sukcesów!

zdjecie 1