Pracownicy

Grafika zajawki
Body

 

Robert Łoś
Dyrektor KBGiTR w Krakowie

tel: 12 619 88 10 wew. 230
e-mail: sekretariat@kbgitr.com.pl

 

Jarosław Taszakowski
Zastępca Dyrektora ds. Technicznych

tel.: 12 619 88 10 wew. 230
e-mail: jaroslaw.taszakowski@kbgitr.com.pl

Ewa Guzik
Główny Księgowy

tel: 12 619 88 10 wew. 291
e-mail: ewa.guzik@kbgitr.com.pl

 

 

Anna Radoszek
Kierownik Działu Administracji

tel: 12 619 88 10 wew. 293
anna.radoszek@kbgitr.com.pl

Joanna Rutkowska
Kierownik Działu Nieruchomości:

tel: 12 619 88 10 wew. 120
e-mail: joanna.rutkowska@kbgitr.com.pl

Agnieszka Misiura
Kierownik Działu Zamówień Publicznych

tel: 12 619 88 10 wew. 211
e-mail: agnieszka.misiura@kbgitr.com.pl

 

 

Agnieszka Żuławińska
Specjalista ds. Kadr

tel: 12 619 88 10 wew. 231
e-mail: agnieszka.zulawinska@kbgitr.com.pl

Anna Wściubiak
Radca Prawny

tel: 12 619 88 10 wew. 222
e-mail: anna.wsciubiak@kbgitr.com.pl

Wojciech Gawlik
Informatyk

tel: 12 619 88 10 wew. 221
e-mail: wojciech.gawlik@kbgitr.com.pl



 

 

Leszek Ciszewski
Główny Specjalista ds. Organizacji Robót

Tel.: 12 619 88 10 wew. 152
leszek.ciszewski@kbgitr.com.pl

Tomasz Kamiński
Kierownik Zespołu Nadzoru i Wdrożenia Technologii

tel: 12 619 88 10 wew. 161
tomasz.kaminski@kbgitr.com.pl

 

 

Mirosława Głuch
Kierownik Zespołu Geodezyjnego

tel: 12 619 88 10 wew. 151
miroslawa.gluch@kbgitr.com.pl

Joanna Kotulska
Kierownik Zespołu Geodezyjnego

tel: 12 619 88 10 wew. 105
joanna.kotulska@kbgitr.com.pl

Agnieszka Nowak
Kierownik Zespołu Geodezyjnego

tel: 12 619 88 10 wew. 132
agnieszka.nowak@kbgitr.com.pl

 

 

Barbara Nawrot
Kierownik Zespołu Geodezyjnego

tel: 12 619 88 10 wew. 163
barbara.nawrot@kbgitr.com.pl

Krzysztof Kubicki
Kierownik Zespołu Geodezyjnego

tel: 12 619 88 10 wew. 123
krzysztof.kubicki@kbgitr.com.pl

Grzegorz Pielak
Kierownik Zespołu Geodezyjnego

tel: 797 528 213
grzegorz.pielak@kbgitr.com.pl