KRAKOWSKIE BIURO GEODEZJI I TERENÓW ROLNYCH W KRAKOWIE

Sukcesywne ubezpieczenia pojazdów KBGiTR w Krakowie w 2018 r.

Krakowskie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych w Krakowie zaprasza do składania zgłoszenia chęci uczestnictwa w postępowaniach na systematyczne ubezpieczenia samochodów osobowych oraz przyczepy.

Do podmiotów, które do dnia 18 stycznia 2018 r. do godziny 11.00 zgłoszą chęć uczestnictwa w postępowaniach na systematyczne ubezpieczenie 14 sztuk samochodów osobowych oraz przyczepy (Wiola W-600 rok produkcji 2003), będą każdorazowo kierowane zaproszenia do składania ofert.

Zgłoszenia proszę kierować na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegóły zamówienia opisano w załączniku.

 

W dniu 10.01.2018 r. Jeden z Wykonawców przesłał zapytania dotyczące powyższej procedury. Poniżej treść pytań wraz z odpowiedziami.

  1. Prosimy o informację, czy Zamawiający uzna poniższy warunek:

    Zgłoszenie się do do przedmiotowego postępowania Agencji Ubezpieczeniowej, a w momencie składania ofert cenowych ta Agencja złoży ofertę w swoim imieniu oraz w imieniu pośredników ubezpieczeniowych (innych Towarzystw Ubezpieczeniowych), z którymi współpracuje, a którzy nie byli do dnia 18.01.2018r. zgłoszeni do uczestnictwa w tym zaproszeniu.

Jeżeli tak, to prosimy o informację, czy wykonawca ma wymienić tych pośredników ubezpieczeniowych we wniosku o dopuszczenie do udziału w zaproszeniu.

Odpowiedź: Na etapie zgłoszenia chęci udziału w postępowaniach nie ma potrzeby, aby podmiot zgłaszający (pośrednik ubezpieczeniowy) wymieniał nazwy Towarzystw Ubezpieczeniowych z którymi współpracuje. Pośrednik ubezpieczeniowy,  składając  oferty w postępowaniu, może złożyć dowolną  ilość ofert, z zastrzeżeniem, że w imieniu jednego Towarzystwa Ubezpieczeniowego złoży tylko jedną ofertę.

  1. Czy oferent na etapie zgłoszenia się do udziału w postępowaniu, ma przedłożyć do wniosku, zezwolenie na wykonywanie działalności ubezpieczeniowej?  

    Odpowiedź: Podmiot zgłaszający (pośrednik ubezpieczeniowy) musi posiadać zezwolenie na wykonywanie działalności ubezpieczeniowej – jest to warunek konieczny w chwili zgłaszania chęci udziału w postępowaniach, ale nie jest wymagane przedłożenie  zezwolenia na wykonywanie działalności ubezpieczeniowej.
  2. Prosimy o przesłanie do wglądu zarządzenia nr 8/2017 Dyrektora Krakowskiego Biura Geodezji i Terenów Rolnych w Krakowie, na które powołuje się Zamawiający w postępowaniu.