KRAKOWSKIE BIURO GEODEZJI I TERENÓW ROLNYCH W KRAKOWIE

Postępowania

Zakup wraz z dostawą oryginalnych bębnów (komplet), tonerów (komplet) oraz 2 pojemników na zużyty toner do LEXMARK C 925 de

Krakowskie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych w Krakowie, 31-060 Kraków, ul. Gazowa 15 zaprasza do złożenia oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego zgodnie z „Regulaminem udzielania zamówień publicznych o wartości zamówienia nieprzekraczającej wyrażonej w złotych równowartości kwoty, o której mowa w art. 4 pkt 8 Ustawy Prawo Zamówień Publicznych”, przedmiotem którego jest: „Zakup wraz z dostawą oryginalnych bębnów  (komplet), tonerów (komplet) oraz 2 pojemników na zużyty toner do LEXMARK C 925 de”

Szczegóły dotyczące niniejszego zamówienia zawarto w zaproszeniu do składania ofert oraz we wzorze umowy - załącznik nr 3.

Na ofertę składają się:

-   Kalkulacja cenowa – Załącznik nr 1,

-   Formularz ofertowy - Załącznik nr 2.

Oferty należy składać do dnia  07.12.2018r. godzina 10:00

Oferty prosimy przesłać na załączonym do ogłoszenia formularzu oferty (załącznik nr 2) i kalkulacji cenowej (załącznik nr 1) drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć osobiście na adres: Kraków, ul. Gazowa 15 – Sekretariat pok. 23.

Osoba do kontaktu: Helena Traciak – tel. 12 619 88 10 wew. 111.

 

Najkorzystniejszą ofertę zaproponował Wykonawca: PRAXIS ŁÓDŹ Pilecka i Petlak Sp.j., ul. Wólczańska 66, 90-516 Łódź, na kwotę 4 953,21 zł brutto.

 

Zaproszenie do składania ofert

Załącznik nr 1 - Kalkulacja cenowa

Załączniknr 2 - Formularz ofertowyZałączniknr 2 - Formularz ofertowy

Załącznik nr 3 - Wzór umowy